Działamy przy Parafii NMP od 1985 r.

W roku

W roku 2005 obchodziliśmy XX – lecie wspólnoty.

Nasz program to:

1.Poznawać na bieżąco-Katolicką Naukę Społeczną, Encykliki Społeczne- Jana Pawła II, aktualności z życia gospodarczego i społecznego.

2.Organizować autokarową Pielgrzymkę Ludzi Pracy do Częstochowy (w III-cią sobotę i niedzielę września każdego roku) i pieszą lub autokarową pielgrzymkę do Górska (w II-gą niedzielę października, programy na afiszach w każdej parafii).

3.Spotkania opłatkowe Ludzi Pracy tradycyjnie w Święto Trzech Króli z J.E.Ks.biskupem Andrzejem Sususkim.

4.Udział w rekolekcjach wspólnotowych.

Nasza gazetka

Nasz Biuletyn

Człowieku zapracowany, opuść na chwilę Twoje zajęcia, uchyl się nieco od nawału Twych myśli i przyjdź na spotkania.
Spotkania formacyjne odbywają się w każdy   IV czwartek miesiąca: godz. 18.30 - Msza św. w kościele; godz. 19.00 - spotkanie formacyjne w salce na II p. (w podwórzu przy Planetarium).
Informacje o Duszpasterstwie Ludzi Pracy: tel. 622 12 05, 622 76 35, 622 82 27, 622 26 03